Wohnwagen Fendt 540 (Nr 6718077)

Długość [m]:

7.30

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

1600

Dystans: 1238.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Figueres

Od 26 lip 2021 do 22 sie 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Königswinter

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Do transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz deklarację, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je odpowiednio przytwierdzić tak, aby podczas transportu nie zniszczyły niczego w środku naczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.