(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-25 09:44

Women’s hybrid bike (Nr 2412788)

Women’s hybrid bike

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania czy też nabyć taki karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Sydney, Australia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny