(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wózek inwalidzki (Nr 5943742)

Waga w kg (łączna):

40

Dystans: 711.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Polanów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Niepołomice

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć taki karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba poodkręcać oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie ulokować w oddzielnych, małych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy osłonić makulaturą lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.