(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Paczka (Nr 6195207)

Paczka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 60 x 60 cm
20 kg
1
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1180 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Evergem

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).