(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wózek inwalidzki (Nr 6334049)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

30

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 820.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Mulheim

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi porządnie zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, otarć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona głównie od wymiarów i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na co dzień transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich koncesji jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie niecałe 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.