wózek czterokołowy (Nr 8006628)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
wózek czterokołowy
180 x 105 x 130 cm
30 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
30 kg
Dystans
1420 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Brusy

Od 1 gru 2021 do 4 gru 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Suffolk, Felixstowe

Od 5 gru 2021 do 12 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to nic trudnego. Kiedy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niespakowany rower, wtedy zaczynasz mieć zagwozdkę z wyborem stosownej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu trudności. Ponieważ posiadamy w bazie tysiące różnych przewoźników z różnoraką gamą wozów, dlatego na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Żeby zdobyć ogłoszenia dopasowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej opisać pojazd. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy ma należyty samochód, aby taki transport zrealizować. W sytuacji, gdy wymiary lub waga aut przekraczają parametry dozwolone w ruchu kołowym, firma transportowa i jej kierowcy mają obowiązek mieć odpowiednie certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna jest obecność pilota. Znaczące jest również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też przykładowo ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz maszyny w portalu Clicktrans nierzadko bywa nie tak wysoka niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości około 950 km został zrealizowany za 900 złotych, czyli blisko 500 zł mniej niż na ogół taki transport wynosi.