(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 11:20

wózek dzieciecy 3w1. gondola stelaż spacerowka fotelik

(Nr 2338160)
wózek dzieciecy 3w1. gondola stelaż spacerowka fotelik

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 78.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zawiercie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pszczyna, 43-200, Polska

Termin elastyczny