(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-12-19 12:11

WÓZEK TRANSPORTOWY (Nr 2234217)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.70

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 284.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy tylko grabi czy grilli do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz stołów, posągów. Są to z reguły spore rzeczy i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować zasadniczo każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest zapakowany w skrzyniach, z tego powodu opłaca się go właściwie ochronić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych przedmiotów umieszczonych w aucie, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio duży, że nie możemy osobiście go przetransportować, wówczas warto skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki przewoźników. Kiedy chcemy zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką planujemy przewieźć. Im dokładniej przedstawimy naszą paczkę tym firmy przewozowe precyzyjniej wycenią koszt transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od trasy oraz wielkości paczki. Często po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy poczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto poczekać chodź dzień, żeby uzyskać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wówczas pozostaje tylko wybrać ofertę najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.

Adres i termin nadania

Gniezno, 62-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żukowo, 83-330, Polska

Termin elastyczny