(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-05-31 13:00

Wózek widłowy

(Nr 1820906)
Wózek widłowy

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

2.65

Waga w kg:

2700.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 247.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

820 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 19:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-05, 10:54

Opis oferty:

Transport możliwy tylko w poniedziałek lub we wtorek. Po wybraniu mojej oferty proszę o szybki kontakt telefoniczny.

Cena (zawiera VAT): 820 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

            Przewóz auta osobowego to pestka. Gdy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo tylko posiadasz niespakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem dobrej firmy transportowej. Serwis Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że mamy w serwisie bardzo wiele różnorodnych przewoźników z różnorodną flotą pojazdów, więc na pewno znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma wielkości.

            Aby dostać oferty dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najdokładniej przedstawić urządzenie. To pozwoli firmie transportowej przejrzeć, czy ma stosowny wóz, aby taki transport dokonać. W sytuacji, gdy gabaryty lub waga aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą posiadać odpowiednie certyfikaty, a w czasie transportu konieczna jest obecność pilota. Kluczowe jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam wtoczyć się na przyczepę, czy też, np. ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

        Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans często jest niższa niż typowe ceny w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości około 950 kilometrów został spieniężony za 900 PLN, czyli blisko 500 taniej niż zazwyczaj taki transport wynosi

Adres i termin nadania

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny