(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-05-31 13:00

Wózek widłowy

(Nr 1820906)
Wózek widłowy

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

2.65

Waga w kg:

2700.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 247.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

820 zł

ID firmy: 472217
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 19:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-05, 10:54

Opis oferty:

Transport możliwy tylko w poniedziałek lub we wtorek. Po wybraniu mojej oferty proszę o szybki kontakt telefoniczny.

Cena (zawiera VAT): 820 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to łatwizna. Jeżeli posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko posiadasz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć dylemat z wyborem właściwej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ problemów. Ponieważ mamy w serwisie tysiące różnych firm z różnoraką flotą pojazdów, dlatego niewątpliwie pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Jeżeli chcesz otrzymać oferty dopasowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej opisać maszynę. To pozwoli przewoźnikowi zweryfikować, czy ma właściwy wóz, aby taki transport uskutecznić. W przypadku, jeśli gabaryty lub ciężar pojazdów przerastają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek mieć odpowiednie uprawnienia, a w trakcie przewozu potrzebna jest obecność pilota. Znaczące jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam podjechać na przyczepę, czy też na przykład ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz urządzenia w serwisie Clicktrans z reguły bywa mniejsza niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku o długości blisko 950 kilometrów został spieniężony za 900 złotych, czyli aż o 500 PLN mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny