(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-07-17 22:18

Wózek widłowy (Nr 1910463)

Wózek widłowy

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

2700.00

Dystans: 216.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to nic trudnego. Jeśli masz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę budowlaną, naczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo tylko posiadasz niespakowany rower, wówczas pojawia się zagwozdkę z wyborem fachowej firmy transportowej. Serwis Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu utrudnień. Dlatego, że posiadamy w bazie tysiące różnorodnych firm transportowych z różnoraką gamą wozów, więc na sto procent znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

    Jeżeli chcesz dostać ogłoszenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najdokładniej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej zbadać, czy posiada należyty samochód, żeby taki transport dokonać. W przypadku, gdy wymiary lub ciężar pojazdów przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni mieć odpowiednie certyfikaty, a podczas jazdy wymagana będzie obecność pilota. Istotne będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans często bywa mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 km został spieniężony za 900 PLN, czyli blisko 500 PLN mniej niż na ogół taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Turek, 62-700, Polska

Od 28 lip 2017 do 6 sie 2017

Adres i termin dostawy

Przysiersk, 86-122, Polska

Od 28 lip 2017 do 6 sie 2017