(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-02 12:32

wozek widlowy

(Nr 2250756)
wozek widlowy

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

2.0

Waga w kg (łączna):

3500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1094.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie osłonić sprzęt, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, rys i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wymiarów jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych zaświadczeń jak również dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z kosztem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Schmallenberg, 57392, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dębica, Polska

Termin elastyczny