(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-01-30 21:31

Wòzek widłowy

(Nr 2336936)
Wòzek widłowy

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2300.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1250.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport pojazdu osobowego to łatwizna. Gdy masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, czyli np. maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo tylko masz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć dylemat z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że mamy w bazie bardzo dużo różnych firm transportowych z różnorodną gamą wozów, dlatego z całą pewnością pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Żeby dostać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej przedstawić pojazd. To ułatwi przewoźnikowi ocenić, czy ma odpowiedni wóz, żeby taki przewóz ziścić. W przypadku, gdy gabaryty lub waga zestawu przerastają parametry dozwolone w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą posiadać specjalne uprawnienia, a w trakcie jazdy potrzebna jest obecność pilota. Istotne jest także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam podjechać na naczepę, czy też na przykład ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz pojazdu w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa mniejsza niż standardowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 złotych, czyli prawie 500 PLN mniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Kolonia, 50667-51149, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny