(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-04-29 12:11

wózek widłowy (Nr 2643036)

wózek widłowy

Marka i model:

perkins

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

1200.00

Dystans: 1312.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych niejednokrotnie jest transportem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i dużo innych. Duże pojazdy uprawne są urządzeniami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa swobodnie przemieszczać się po ulicach, ponieważ ich wymiar przekracza dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak i w Europie. Utrudnienie stanowić może dodatkowo nacisk osi urządzeń rolniczych, jaki przekracza reguły dozwolone dla większości tras.

Jak przewozi się urządzenia uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych często stosuje się przyczepy rodzaju semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń uprawnych mają prawidłowo dopasowanymi lawetami, które potrafią przetransportować urządzenia uprawne ważące do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przewyższa dopuszczalne reguły wymiarami lub ciężarem, konieczne jest otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena transportu pojazdów rolniczych

    Cena przewozu maszyny rolniczego jest zależna od gabarytów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na koszt transportu wpływa jeszcze odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym elementem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Stede Broec, 1611, Holandia

Od 3 maj 2018 do 20 maj 2018

Adres i termin dostawy

Sienno, 27-350, Polska

Termin elastyczny