(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-11-17 14:18

WÓZEK WIDŁOWY 6,5T

(Nr 2161953)
WÓZEK WIDŁOWY 6,5T

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1,4

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg (łączna):

6500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 30.00 km

Informacje dodatkowe:

PILNE

Oferty od Przewoźników (0)

1150 zł

ID firmy: 243712
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 00:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-24

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1150 zł

Wiadomości:

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 09:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć problem ze znalezieniem fachowej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia rozwiązać ten typ problemów. Ponieważ mamy w bazie bardzo wiele różnorodnych firm z różnorodną gamą samochodów, więc z całą pewnością znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma rozmiary.

    Aby zdobyć oferty dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najdokładniej opisać urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy ma odpowiedni pojazd, aby taki przewóz ziścić. W przypadku, jeżeli wymiary lub waga aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu kołowym, firma transportowa i jej kierowcy mają obowiązek posiadać dodatkowe certyfikaty, a w czasie jazdy konieczna będzie obecność pilota. Znaczące jest ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest sprawny i może sam podjechać na naczepę, czy też przykładowo ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans nierzadko jest mniejsza niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 kilometrów został wykonany za 900 zł, czyli około 500 zł mniej niż na ogół taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Czarnków, 64-700, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wieleń, 87-400, Polska

Termin elastyczny