(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2017-10-25 16:08

wózek zawieszenia do samochodu osobowego

(Nr 2114328)
wózek zawieszenia do samochodu osobowego

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

0,6

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

70

Dystans: 8.00 km

Informacje dodatkowe:

transport z załadunkiem i rozładunkiem parter-parter

Oferty od Przewoźników (0)

179 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 19:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-12-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 179 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

        Przewóz części i gadżetów do aut traktowany jest jako transport stwarzający pewne niebezpieczeństwo i wymagający szczególnej ochrony. Oferty transportu części i gadżetów wypadałoby, żeby były wykonywane przez profesjonalnego przewoźnika, specjalizującego się w tej zagadnieniu przewozu i mający stosowne ubezpieczenie. W gronie ogłoszeń odnoszących się do przewozu części i gadżetów nieustannie można znaleźć: felgi, skrzynie biegów, nadkola maski, drzwi do wozu, ale również fragmenty wymagające działań z jeszcze większą uwagąsilniki czy poduszki powietrzne.

 Koszt przewozu części i akcesoriów

     Cena przewozu części i gadżetów do aut uzależniona jest od rozmiarów: rozpiętości, długości i wysokości modułu , a także od odcinka drogi, na jakim ma być wykonana przesyłka. Jeżeli części i akcesoria potrzebują specjalistycznych, dodatkowych zabezpieczeń po stronie firmy transportowej, wpłynie to również na ostateczny koszt przewozu. Np., przewóz 4 felg z Wickford (Wielka Brytania) do Środy Śląskiej (Polska) to koszt zaledwie 220 . Transport koła rolniczego z Torunia do Widuchowa będzie wiązał się z sumą ok. 90 PLN. Za przewóz skrzyni biegów na trasie Kalisz – Katowice wydamy średnio 100 złotych. Zlecenie przewozu zderzaka i płyty silnika na odcinku Poznań – Warszawa będzie wiązać się z kosztem 190 złotych. Przewóz przedniej maski do Skody z Gorzowa Wielkopolskiego do Chatham w Wielkiej Brytanii to koszt średnio 300 złotych.

Adres i termin nadania

Lotnicza, Tarnów, Polska

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Krzyska, Tarnów, Polska

26 paź 2017