(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wozidlo budowlane waga 4t (Nr 6836630)

Wozidlo budowlane waga 4t

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

4000

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 503.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Moskorzew

Od 16 lis 2020 do 22 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Mirosławiec

Od 16 lis 2020 do 22 lis 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W czasie transportowania tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku należy posiadać profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z wariantu tańszego przewozu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.