(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-06 08:00

Wózki CC z Holandii

(Nr 2355400)
Wózki CC z Holandii

Długość [m]:

5.4

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

5500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Rośliny na wózkach CC. 14 wózków CC o wymiarach 135x55x190 i trochę luzem. Wymiary całkowite zależą od ustawienia wózków w samochodzie.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 771.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Kluczowy może być również czas wykonania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Hengelo, Holandia

Od 5 mar 2018 do 31 mar 2018

Adres i termin dostawy

Oborniki, 64-600, Polska

Od 5 mar 2018 do 31 mar 2018