(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wózki transportowe (Nr 5929920)

Długość [m]:

3.3

Szerokość [m]:

1.45

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 838.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia-Anhalt, Halberstadt

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi odpowiednio zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się zniszczeń, otarć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie uzależniona często od wymiarów jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Często transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych koncesji jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu na 1 km na trasie Polska – UK wynosi 0,70 PLN. Przykładowo, przewóz spawarki do UK zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.