wstępna przeprowadzka (Nr 6529565)

wstępna  przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1546.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Peterborough

Od 26 wrz 2020 do 17 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Oborniki Śląskie

Od 1 paź 2020 do 31 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.