(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

wszystkie paczki do Krakowa (Nr 5613107)

wszystkie paczki do Krakowa

Długość [m]:

0.22

Szerokość [m]:

0.43

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

6

Liczba sztuk:

6

Dystans: 2874.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Murcja, Kartagena

Od 18 gru 2019 do 14 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 18 gru 2019 do 31 sty 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).