(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-30 01:05

wv crafter

(Nr 1930331)
wv crafter

Marka i model:

wv crafter nur karoserie

Waga w kg:

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2017, 19:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-17 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Barcelona, España

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krefeld, Niemcy

Termin elastyczny