(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

wyciskarka wolnoobrotowa santos 65 (Nr 8139731)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
wyciskarka wolnoobrotowa santos 65
Wpisane wymiary
42 x 24 x 64 cm
Wpisana waga
29 kg
1
Łączna waga:
29 kg
Dystans
1526 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Rueil-Malmaison

Od 4 lis 2021 do 5 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Wiele

Od 5 lis 2021 do 11 lis 2021


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które często używa się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

Obciążalność pudełka trzeba dopasować do gabarytów oraz ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudełko sprzętu, które planujemy przetransportować. W momencie, kiedy już nie posiadamy oryginalnego kartonu, postarajmy się, aby ograniczyć wolną lukę i uchronić się przed przemieszczaniem urządzenia w kartonie nieoryginalnym. Przestrzeń powinno się zapełnić gazetami, folią stretch albo styropianem. Przed zapakowaniem urządzenia RTV należy zawinąć go folią stretch, aby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku niewielkich elementów, urządzenia izoluje się używając styropian. Przy zastosowaniu urządzeń RTV o dużych rozmiarach, trzeba pamiętać, aby odłączyć lub wyjąć mniejsze fragmenty, jak np. antenę albo kable. Wielkie urządzenia ustawia się na paletach, a potem owija folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przesuwały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Cena transportu sprzętu RTV

Koszt transportu sprzętu elektronicznego zależy przede wszystkim od trasy paczki oraz jej gabarytów – obszerności, wysokości i wagi sprzętu. Kluczową sprawą jest także to, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Jeśli urządzenie wymaga odpowiedniego pudła oraz osłony ze strony firmy transportowej, wtedy zaważy to także na ostateczny koszt transportu.