(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wymaga transportu materiałów sypkich (Nr 914032)

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 143.40 km

Adres i termin nadania

Czechy, Kladno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Drezno

Termin elastyczny


Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przetransportować oraz od metody wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

    Żeby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 PLN taniej, niż standardowa cena.