(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 16:43

wyniesienie sofy

(Nr 1877714)
wyniesienie sofy

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 63485
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-02 do 2017-07-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

189 zł

ID firmy: 469172
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 189 zł

Wiadomości: (1)

Krzysztof B. (Przewoźnik)
28-06-2017, 21:54
termin odbioru do uzgadniania po akceptacji oferty. zapraszam

199 zł

ID firmy: 469172
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Potem należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny