(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-03-28 15:41

Wyposażenie jednego pokoju

(Nr 1705380)

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 500.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Choceń, 87-850, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kamianna, 33-336, Polska

Termin elastyczny