(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 19:09

Wysyłka łóżeczka z materacem z frakfurtu nad menem do polski

(Nr 1484852)
Wysyłka łóżeczka z materacem z frakfurtu nad menem do polski

Dystans: 958.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Frankfurt nad Menem, 60489, Schmittenerstraße, 7

Od 1 gru 2016 do 16 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Pomarzany, 99-340

Termin elastyczny