(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-29 22:43

yamaha fz1

(Nr 2122623)
yamaha fz1

Marka i model:

fz1

Waga w kg:

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1012.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 23:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-04

Czas transportu (dni):

6

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-03, 23:34

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na całkiem nieproste do unieruchomienia podczas przewozu. Niełatwe - wszakże jedynie złudnie. Właściwie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, niezbędne będą cztery pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą jedynie 2, gdyż dysponują one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz między przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brzesko, Polska

Termin elastyczny