(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-29 22:43

yamaha fz1

(Nr 2122623)
yamaha fz1

Marka i model:

fz1

Waga w kg (łączna):

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1012.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 524214
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 23:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-04

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-03, 23:34

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wydają się na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - jednakże jedynie złudnie. Bezbłędnie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne są 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie 2, ponieważ dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas jazdy, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brzesko, 32-800, Polska

Termin elastyczny