(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 22:44

Yamaha FZ6

(Nr 1762920)
Yamaha FZ6

Dystans: 1297.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1390 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 14:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-02 do 2017-05-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam MARLENA T :)

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości:

1790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-05-2017, 00:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-15 do 2017-07-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-01, 00:58

Opis oferty:

Witam Serdecznie. Nie Jestem Kurierem.Prowadzę firmę zajmującą się transportem Motocykli na terenie Polski i Europy.Bezpośredni transport. Dysponujemy Busami Mercedes Sprinter wyposażonymi w profesjonalny sprzęt taki jak wciągarki,podjazdy,stojaki,pasy,itp. Motocykle przewożone są w bezpiecznej przestrzeni. Ubezpieczenie do 50.000 zł Dobry Kontakt.Zadowoleni klienci. Po ewentualnej akceptacji oferty otrzyma pan adres Naszej witryny internetowej na której można zweryfikować nasze doświadczenie. W przypadku pytań/propozycji proszę pisać.Pozdrawiam.Paweł

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na dosyć niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - chociaż tylko złudnie. Prawidłowo umocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, potrzebne cztery taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem dwie, bowiem dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

15 lip 2017

Adres i termin dostawy

Zagreb, Croatia

30 lip 2017