(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 22:44

Yamaha FZ6

(Nr 1762920)
Yamaha FZ6

Dystans: 1297.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1390 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 14:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-02 do 2017-05-14

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam witam :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam MARLENA T :)

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości:

1790 zł

ID firmy: 37904
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-05-2017, 00:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-15 do 2017-07-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-01, 00:58

Opis oferty:

Witam Serdecznie. Nie Jestem Kurierem.Prowadzę firmę zajmującą się transportem Motocykli na terenie Polski i Europy.Bezpośredni transport. Dysponujemy Busami Mercedes Sprinter wyposażonymi w profesjonalny sprzęt taki jak wciągarki,podjazdy,stojaki,pasy,itp. Motocykle przewożone są w bezpiecznej przestrzeni. Ubezpieczenie do 50.000 zł Dobry Kontakt.Zadowoleni klienci. Po ewentualnej akceptacji oferty otrzyma pan adres Naszej witryny internetowej na której można zweryfikować nasze doświadczenie. W przypadku pytań/propozycji proszę pisać.Pozdrawiam.Paweł

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na na ogół trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - aczkolwiek tylko złudnie. Poprawnie przymocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na naczepie, konieczne są 4 pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą zaledwie dwie, ze względu na fakt, że mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niebezpieczne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

15 lip 2017

Adres i termin dostawy

Zagrzeb, Chorwacja

30 lip 2017