Motocykle i skutery Dodano: 2017-12-18 20:57

Yamaha majesty 250

(Nr 2233005)
Yamaha majesty 250

Marka i model:

Yamaha majesty 250

Waga w kg:

150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1360.00 km

Informacje dodatkowe:

Skuter ma 220cm dlugosci.Odbior jak i dostawa jest mozliwa o kazdej porze dnia i nocy.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Prawidłowo umocowany jednoślad w 100% przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne są 4 liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niepewne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 zł za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Genua, Włochy

8 sty 2018

Adres i termin dostawy

Barlinek, Polska

18 mar 2018