(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-30 11:38

Yamaha mt 03

(Nr 1818702)
Yamaha mt 03

Dystans: 2266.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

899 zł

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 21:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-07-01

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 899 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wyglądają na na ogół trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Ciężkie - jednak tylko na pozór. Należycie zamocowany motocykl na pewno przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, ponieważ posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i często nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Glasgow City, Wielka Brytania

23 cze 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

28 cze 2017