(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 22:12

Yamaha sr125

(Nr 1822145)
Yamaha sr125

Marka i model:

Yamaha sr125

Waga w kg:

100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 828.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 12244
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 11:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-03 do 2017-06-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

witam załadunek sobota wieczorem dostawa w niedziele

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

699 zł

ID firmy: 248232
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-06-2017, 16:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-23 do 2017-06-24

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 699 zł

Wiadomości:

790 zł

ID firmy: 58390
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 07:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-09 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy firmą przeprowadzkową w cenie mają Państwo załadunek, przewóz oraz wyładunek. Posiadamy różne terminy tras w podanym okresach . Zapraszamy do akceptacji oferty w celu ustalenia szczegółów. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie motorów.

Cena (zawiera VAT): 790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często wartościowe ładunki, które wyglądają na na ogół nieproste do zabezpieczenia podczas transportu. Ciężkie - wszakże tylko na pozór. Poprawnie umocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas przewozu na naczepie, niezbędne są cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są wyłącznie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i między przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

06842, Dessau-Roßlau, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny