(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 07:51

Yamaha tricker

(Nr 1922843)
Yamaha tricker

Marka i model:

Yamaha tricker

Waga w kg (łączna):

130.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 471.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2017, 16:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się całkiem ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - aczkolwiek tylko złudnie. Prawidłowo zamocowany pojazd na pewno przetrwa transport bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie transportu na naczepie, niezbędne będą cztery liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko 2, gdyż posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Villaviciosa de Odón, Hiszpania

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Mil Palmeras, Hiszpania

29 lip 2017