(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 07:51

Yamaha tricker

(Nr 1922843)
Yamaha tricker

Marka i model:

Yamaha tricker

Waga w kg:

130.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 471.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2017, 16:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często kosztowne towary, które wyglądają na stosunkowo niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - jednakże tylko na pozór. Dobrze zamocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie dwie, ponieważ dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może zabrać pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Villaviciosa de Odón, Hiszpania

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Mil Palmeras, Hiszpania

29 lip 2017