(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-30 12:49

Yamaha ttr600 Transport

(Nr 1476712)
Yamaha ttr600 Transport

Marka i model:

Yamaha TTR600

Waga w kg:

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 586.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 18:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2017-04-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

1. odbiór i dostawa w umówionym terminie, ale wyłącznie w dni robocze, kierowcy jeżdżą w godz. 8-16. wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. 2. transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. ubezpieczenie transportu - tak, do kwoty 12000 zł. Doubezpieczenia - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. wystawiam fakturę vat 23%. 6. jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin Próbujemy max. 3 razy. 7. standardowy czas transportu to 48h (tylko dni robocze). 8. po wyborze oferty pocztą elektroniczną podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. długość motocykla nie może przekraczać 250 cm. Przy załadunku większych pojazdów potrzebna będzie niewielka pomoc przy mocowaniu pasami na czas transportu.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 14:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się ogólnie ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - wszakże tylko pozornie. Należycie umocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe będą cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą tylko 2, gdyż dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz między transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze dopytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Ropczyce

Od 28 lut 2017 do 1 mar 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Tczew, 83-110

Od 15 mar 2017 do 20 mar 2017