(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-07 14:16

Yamaha V-max

(Nr 2014958)

Marka i model:

Yamaha V-max

Waga w kg (łączna):

260.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1094.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 475349
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 16:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Licencja Ocp

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to często kosztowne towary, które wydają się ogólnie niełatwe do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - jednak jedynie pozornie. Właściwie zamocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku transportu na naczepie, niezbędne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem 2, ponieważ mają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

23 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Purmerend, Holandia

26 wrz 2017