(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-07 14:16

Yamaha V-max

(Nr 2014958)

Marka i model:

Yamaha V-max

Waga w kg:

260.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1094.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 16:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Licencja Ocp

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się na ogół nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - jednakże tylko na pozór. Właściwie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, ze względu na fakt, że mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu oraz między przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może po drodze wylać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

23 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Purmerend, Holandia

26 wrz 2017