(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-07-22 19:28

Yamaha XJR1300 Motorcycle

(Nr 2998156)
Yamaha XJR1300 Motorcycle

Marka i model:

Yamaha XJR1300

Waga w kg (łączna):

600.00

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 1866.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

ID firmy: 9394
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 15:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-10 do 2018-08-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

1100 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 09:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-24 do 2018-09-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

:)

Cena (zawiera VAT): 1100 €

Wiadomości: (1)

Przemysław M. (Przewoźnik)
23-07-2018, 09:45
Hello. Price plus customs / taxes needed in Swiss. Greetings. When you want to ship bike?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motocykle oraz skutery to często drogie towary, które wyglądają na całkiem niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - niemniej jednak jedynie pozornie. Należycie umocowany jednoślad w 100% przetrwa trasę bez żadnej rysy.

            Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, niezbędne będą 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą raptem 2, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz między transportowanymi rzeczami.

Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

            Można zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

            Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Limerick, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Frauenfeld, Szwajcaria

Termin elastyczny