Z 1 miejsca w 1 miejsce (Nr 6513381)

Z 1 miejsca w 1 miejsce

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 515.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 21 lis 2020 do 28 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Od 21 lis 2020 do 28 lis 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego majątku.