(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-25 09:09

z domu do domu (Nr 3009580)

z domu do domu

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 2339.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Cork, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

21 sie 2018