(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Z Londynu do Krakowa (Nr 288712)

Z Londynu do Krakowa

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Liczba sztuk:

dużo

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1675.50 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Londyn

Od 15 lip 2015 do 18 lip 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków, 30-698

Od 19 lip 2015 do 20 lip 2015


Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Gdy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie osłonięcie sprzętu. W przypadku, gdy chcesz przewieźć wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

    Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba zdemontować i spakować osobno. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, masy oraz sprawności sprzętu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.