(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-11-24 15:57

z okolic Norymbergi do okolic Zakopanego Bus T5

(Nr 1446832)
z okolic Norymbergi do okolic Zakopanego Bus T5

Marka i model:

VW T5

Waga w kg:

2274.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 952.90 km

Informacje dodatkowe:

do przewiezienia Bus z Langenzenn (20km od Norymbergii) do miejscowosci Łapsze Niżne (ok.30Km od Zakopanego) 4,89m dlugosc calkowita, waga 2274kg Bus ma uszkodzony silnik, trzeba zaciagnac na lawete. Termin w miare elastyczny. Prosze o oferty przewoznikow tylko z waznym OC przewozu towarow, legalnie dzialajaca firme.

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-10 do 2016-12-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

2200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 16:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-12-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-24, 15:57

Opis oferty:

Witam transport ubezpieczony, licencja. faktura. Pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Langenzenn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Łapsze Niżne

Termin elastyczny