(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2015-05-05 15:23

Z Rumi do Janowa Lubelskiego Metalowy Krzyż 240cm 70 kg

(Nr 273673)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

240

Waga w kg (łączna):

70.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 643.90 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze osłonić maszynę, żeby ustrzec się uszkodzeń, otarć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest zależna głównie od wielkości jak i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do punktu rozładunku. Z reguły transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich certyfikatów jak również dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na jeden km na trasie Polska – UK wynosi 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Rumia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Janów Lubelski, 23-300, Stokowa, 10

Termin elastyczny