(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

zabudowa aluminiowa do ciezarówki man TGA (Nr 7986277)

zabudowa aluminiowa do ciezarówki man  TGA
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
zabudowa aluminiowa do ciezarówki man TGA
600 x 250 x 300 cm
2500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
2500 kg
Dystans
362 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Kałków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Bobowa

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu ceny przewozu przyczepy, największe znaczenie mają wielkość, ciężar, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a również data realizacji transportu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma również to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych przyczep można znaleźć przyczepy kempingowe, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz naczepki do transportu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował orientacyjnie 640 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono szacunkowo 450 złotych (co pozwoliło na oszczędność niemal 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt przewozu wyniósł szacunkowo 300 złotych.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość drogi, gabaryty, waga i działanie przyczepy. W przypadku gdy przewoźnicy rozważają przyczepę jako doładunek, to cena przewozu jest zazwyczaj tańsza.