(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-12-31 11:13

Zabudowa aluminiowa regularne kształty

(Nr 2248818)

Długość [m]:

7.2

Szerokość [m]:

2.9

Wysokość [m]:

2.55

Waga w kg (łączna):

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1975.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-12.00 lub 14.00-18.30 lub inne

Oferty od Przewoźników (0)

5980 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 11:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od wielkości ładunku, daty przewozu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której można układać nieduże rzeczy lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu towarów w postaci płynu oraz towarów sypkich. W kontenerach można także przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Servon-sur-Vilaine, 35530, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Starachowice, 27-200, Polska

Termin elastyczny