(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-10-25 15:36

Zabudowa chardtop

(Nr 2114280)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

transport w piońie

Opakowanie ładunku:

styropian + strecz

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 414.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których transport zobowiązuje do szczególnej uwagi uważa się paczki, które łatwo ulegają defektom oraz są kruche i łamliwe. Zaliczamy do nich m.in. dekoracje, elementy szklane, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z kruchych tworzyw. W otoczeniu nieustannie przewożonych rzeczy możemy wyróżnić pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia należytego ochronienia transportu jest ważna. Opłaca się wykorzystać tworzywa chroniące jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej oraz kartony dobrze jest wziąć do osłonięcia niedużych rzeczy – można je kupić w sklepie budowlanym oraz w portalach w sieci. Natomiast folia stretch używana jest do opakowania całego przedmiotu. Do zabezpieczenia przesyłki można użyć także pledy, styropian, magazyny, ubrania i taśmy.

Koszt transportu paczki o nadzwyczajnej ostrożności

    koszt transportu przesyłki, która domaga się szczególnej ostrożności uzależniony jest od wagi oraz wymiarów, a także od odległości między punktem załadunku i punktem rozładunku. Na decydujący koszt może zaważać także konieczność dostarczenia tworzyw zabezpieczających przez firmę przewozową. Np., za przewóz lustra na odcinku Gliwice – Warta wydano prawie 250 złotych. Tymczasem za przewóz zegara kominkowego na odcinku z Łodzi do Holandii kosztowało 200 złotych. Za przewóz rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy wydano kwotę 300 zł.

Adres i termin nadania

Myszków, 42-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Láb, 900 67, Słowacja

Termin elastyczny