(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-01-31 14:08

zaglowek

(Nr 2338932)
zaglowek

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 332.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

79 zł

ID firmy: 31880
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-02-2018, 14:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-16

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 160x100x30cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 79 zł

Wiadomości:

99 zł

ID firmy: 35872
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 14:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-28, 14:41

Opis oferty:

Transport kurierem. Paczka musi być zapakowana i zabezpieczona do czasu transportu. Płatność przelewem przed nadaniem. Czas dostawy to 1 dzień roboczy. Przesyłka jest ubezpieczona, pełne śledzenie. W przypadku akceptacji oferty skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów transportu.

Cena (zawiera VAT): 99 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głogów, Polska

Termin elastyczny