(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-01-31 14:08

zaglowek

(Nr 2338932)
zaglowek

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 332.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głogów, Polska

Termin elastyczny