(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Zamiatarka (Nr 7544985)

Zamiatarka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Zamiatarka
600 x 226 x 335 cm
5000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
5000 kg
Dystans
1219 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Szwecja, Östergötlands Län, Motala

Od 9 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Ciechanów

Od 12 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to pestka. Gdy masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niespakowany skuter, wówczas pojawia się kłopot z wyborem właściwej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie bardzo wiele różnorodnych przewoźników z różnorodną flotą samochodów, więc na sto procent pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Aby uzyskać ogłoszenia dopasowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najstaranniej opisać maszynę. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy ma odpowiedni samochód, aby taki transport zrobić. W sytuacji, gdy gabaryty lub waga zestawu przerastają parametry dozwolone w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek posiadać odpowiednie certyfikaty, a w czasie transportu konieczna jest obecność pilota. Kluczowe będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam wjechać na przyczepę, czy też przykładowo posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w serwisie Clicktrans zazwyczaj jest mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym blisko 950 km został zrealizowany za 900 złotych, czyli blisko 500 złotych taniej niż zwykle taki transport wynosi.