(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zamiatarka (Nr 7636062)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Zamiatarka
Wpisane wymiary
150 x 90 x 120 cm
Wpisana waga
700 kg
1
Łączna waga:
700 kg
Dystans
978 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Szwecja, Skåne Län, Lund

Od 12 kwi 2021 do 16 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Małkinia Górna

Od 13 kwi 2021 do 20 kwi 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, fontann. Są to z reguły spore urządzenia i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować praktycznie rzecz biorąc każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zwykle nie jest zapakowany w pudłach, z tego powodu warto go właściwie osłonić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych sprzętów umieszczonych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

W przypadku, kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wtedy warto zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów jaką chcemy przetransportować. Im staranniej przedstawimy taką paczkę tym firmy transportowe z większą dokładnością podadzą koszt transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego głównie zależy od trasy oraz rozmiarów paczki. Przeważnie po zgłoszeniu zlecenia w portalu, wystarczy zaczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto zaczekać chodź dzień, żeby zebrać pełną bazę wycen od przewoźników. Wówczas zostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.