(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zamiatarka Karcher (Nr 5391998)

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

240

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 912.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Traunstein

Od 5 lis 2019 do 8 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Chachalnia

Od 6 lis 2019 do 16 lis 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz krzeseł, fontann. Są to głównie spore rzeczy jak i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować praktycznie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy z reguły nie jest zapakowany w paczkach, dlatego opłaca się go dobrze zabezpieczyć. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych przedmiotów umieszczonych w samochodzie, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

Jeżeli nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie damy radę osobiście go przetransportować, wtedy warto skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące firm transportowych. Aby zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy jaką planujemy przewieźć. Im szczegółowiej przedstawimy taką przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej wycenią cenę przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od odcinka do przejechania oraz wielkości paczki. Na ogół po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest zaczekać chodź jeden dzień, żeby uzyskać wszystkie wyceny od firm przewozowych. Wówczas pozostaje tylko wybrać ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.