(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Zamówione meble do domu z trzema sypialniami (Nr 4634683)

Zamówione meble do domu z trzema sypialniami

Waga w kg (łączna):

5000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 1242.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 23 wrz 2019 do 27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Rochester

Od 28 wrz 2019 do 29 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego mienia.