(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-04 14:18

Zamrażarka

(Nr 2255700)

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

130

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 213.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: sprzęty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, kiedy musisz przetransportować sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyjąć i spakować odrębnie. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i kartony – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy głównie od wielkości, wagi i sprawności artykułu AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na koszt będzie odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy niecałe 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Świętojańska, Białystok, 15-277, Polska

Od 8 sty 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Aleja Bohaterów Września, Warszawa, 02-335, Polska

Od 8 sty 2018 do 28 lut 2018