(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-18 10:35

zbelowane lub luzem odpady (preRDF kod 191212) zlecenie stałe 1-2 razy w tygodniu do Cementowni Kujawy

(Nr 2599600)
zbelowane lub luzem odpady (preRDF kod 191212) zlecenie stałe 1-2 razy w tygodniu do Cementowni Kujawy

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

24.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

zbelowane lub luzem odpady pochodzenia komunalnego (nadsitóka / preRDF) - do cementowni Kujawy

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 239.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę znaczących rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, jak także w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Maków Mazowiecki, 06-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piechcin, 88-192, Polska

Termin elastyczny